Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології (І етап). Серед переможців - учні Чернівецького ліцею 5 "Оріяна":
🏆 І місце:
🔹 Гавдуник Ірина (11-Б)
🔹 Бужора Анна (11-А)
🔹 Оліферчук Влад (8-А)
🏆ІІІ місце:
🔹 Чімпоєш Каміла (10-Б)
🔹 Мельник Ксенія (9-А)
🔹 Кифяк Володимир (9-Б)
🔹 Мокрієнко Назар (9-Б)
👏 Учасник:
🔹 Ковалишен Данило (8-А)
Щиро вітаємо наших ліцеїстів і вчителя Наталю Іванівну Котик, дякуємо батькам за підтримку!
#Дякуємо_ЗСУ за можливість навчатися і жити!












