.

Спортивно-мистецьке МО

Головачук Одора Йосипівна

Рік народження: 1948
Освіта: вища, 1972р., Чернівецький державний університет, філологічний факультет, відділ „українська мова та література”
Початок педагогічної кар'єри: 1967 р.
Посада: бібліотекар
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: „Інтелектуальний розвиток школяра – найважливіший напрям роботи шкільної бібліотеки”

Сокол Наталія Василівна
Рік народження: 1962
Освіта: вища, 1983р., Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, вчитель фізичного виховання
Початок педагогічної кар'єри: 1983 рік
Посада: фізичної культури
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Диференційований підхід на уроках основ здоров'я і фізичного виховання учнів початкової школи з урахуванням стану їхнього здоров'я»; «Використання інтерактивних методів навчання на уроках фізичного виховання»; «Впровадження комплексів лікувальної фізкультури у навчальний процес спеціалізованої школи І ступеня № 23».

Бордейний Сергій Володимирович

Рік народження: 1995
Освіта: вища, 2018 р ., Чернівецький національний університет, факультет фізичної культури та спорту, вчитель фізичної культури
Початок педагогічної кар'єри: 2015 рік
Посада: вчитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 1 категорії»
Методична проблема: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичного виховання. Використання інноваційних форм і методів навчання»

Журат Андрій Ігорович

Рік народження: 1995
Освіта: вища, 2018., ЧНУ, факультет фізичної культури та спорту, вчитель фізичної культури та тренер;
Початок педагогічної кар'єри: 2016 рік
Посада: вчитель фізичної культури

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст 2 категорії»
Методична проблема: «Використання гімнастичних вправ для фізичного розвитку школярів»

Зикова Ірина Олегівна

Рік народження: 1987
Освіта: вища, 2020 р., Київський інститут технологій і дизайну, модельєр-конструктор
Початок педагогічної кар'єри: 2017 рік
Посада: вчитель трудового навчання

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»
Методична проблема: «Використання активних методів навчання на уроках трудового навчання у 5-6-х класах. Прийоми візуалізації навчального матеріалу»

Кручко Інна Анатоліївна

Рік народження: 1999
Освіта: вища, ЧНУ ім. Юрія Федьковича , факультет педагогіки, психології та соціальної роботи.
Початок педагогічної кар'єри: 2018 рік
Посада: учитель мистецтва

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»
Методична проблема: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках мистецтва засобами інноваційних технологій»