.

Команда 6-А та 6-Б класів "Вареники" - призер "Математичного Занзібару"

Нагородження призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Міський семінар-практикум "Використання елементів STEM-освіти для формування ключових та предметних компетентностей на уроках математики"

Мінакова Тетяна Георгіївна

Рік народження: 1952
Освіта: вища, 1975р., Чернівецький державний університет, математичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 1975 рік
Посада: вчитель математики
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Тестовий контроль при підготовці до ЗНО». Розроблено ряд тестових завдань для підготовки до ЗНО.
Педагогічне кредо: «Розумова праця на уроках математики – пробний камінь мислення.»

Гоян Ольга Василівна

Рік народження: 1973
Освіта: вища, 1995р., Чернівецький державний університет, математичний факультет
Початок педагогічної кар'єри:  1995 рік
Посада: вчитель математики
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Використання різних форм колективної та індивідуальної роботи з учнями з метою створення умов для розвитку логічного мислення і творчого опанування знаннями».

Федор Леся Мирославівна

Рік народження: 1970
Освіта: вища, закінчила Чернівецький державний університет, фізичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 1992 рік
Посада: учитель інформатики
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Тема досвіду: «Використання хмарних технологій в навчанні та методичній роботі.»

Адреса персонального сайту: http://lesia-fedor.simplesite.com/

Адреса сайту МО вчителів математики, фізики та інформатики: http://informatik-5.ucoz.ru/

Дроник Ярослава Мирославівна

Рік народження: 1979
Освіта: 2001р., Чернівецький національний університет, математичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 2001 рік
Посада: вчитель математики, заступник директора з науково-методичної роботи
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Методична проблема: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій, програмного забезпечення та дидактичних матеріалів на уроці математики з метою підвищення ефективності і результативності уроку, активізації пізнавальної, дослідницької діяльності учнів, розвитку їх здібностей як засіб у підготовці до ЗНО і ДПА.» Розробила програму курсу „Геометричне креслення” (7 клас).
Педагогічне кредо: «Складне зробити простим. Просте зробити звичним. Звичне зробити приємним.»

Олексієвич Наталія Любомирівна

Рік народження: 1969
Освіта: вища, 1991р., ЧДУ, фізичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 1991 рік
Посада: вчитель фізики
Педагогічне звання: “вчитель-методист”
Тема досвіду: Використання інформаційних технологій при вивченні фізики. Проектна діяльність на уроках фізики.
Питання, над якими працює: Використання інформаційних технологій на уроках фізики. Проектна діяльність на уроках фізики. Розробила програму спецкурсу «Фізика дивовижного» (схвалено Вченою радою ОІППО від 30.03.2004р.) для учнів 6 класу, видала посібник до вказаного спецкурсу та читає цей курс у гімназії впродовж чотирьох останніх років.
Педагогічне кредо: «Любити і цікаво вчити.»

Лазнікова Наталія Павлівна

Рік народження: 1979
Освіта: вища, ЧНУ, 2001р., математичний факультет
Початок педагогічної кар'єри: 2001 рік
Посада: вчитель інформатики
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Методична проблема: « Розробка матеріалів для оптимізації вивчення мов програмування Logo,  Delphi, впровадження в учбову програму ОС Linux та відповідного ПЗ»

Бойко Марина Василівна

Рік народження: 1993
Освіта: вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, факультет математики та інформатики, кафедра алгебри та інформатики, 2015р.; кафедра математичного моделювання, 2016р.
Початок педагогічної кар'єри: 2015 рік
Посада: вчитель математики та інформатики
Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій на уроках математики для розвитку логічного та креативного мислення учнів”.

Стрійська Анастасія Юріївна

Рік народження: 1995
Освіта: вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, факультет математики та інформатики, кафедра алгебри та інформатики, 2018р.
Початок педагогічної кар'єри: 2018 рік
Посада: вчитель математики та інформатики
Методична проблема: «Впровадження інноваційних технологій на уроках математики та інформатики для розвитку логічного та креативного мислення учнів”.

Гоян О.В.

Завантажити цей файл (Звіт МО Математиків+фізиків+інформатиків 2020 (5).doc)файл для скачування[звіт 2020]
Завантажити цей файл (Фінальний етап XVII Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.doc)файл для скачування[Фінал конкурсу Ядренка]
Завантажити цей файл (Навчальний проект «Загадковий світ чисел».ppt)файл для скачування[\"Загадковий світ чисел\" -навчальний проект]