Випадкове відео

Ми в ЗМІ

ми в вікіпедії

13.10.2016

Чернівчанин посів друге місце на міжнародній олімпіаді з астрономії

01.09.2016

У гімназії №5 діти прийшли на лінійку у вишиванках та без квітів

19.09.2016

В Чернівецькій гімназії № 5 презентували нові підручники з англійської мови

16.06.2016

Чернівчани вшанували меморіальною дошкою свого героя А.Альошина

22.04.2016

Вчителька з Чернівців стала другою у конкурсі "Вчитель року-2016"

29.09.2015

Перший дзвоник у Чернівецькій гімназії №5: право першого дзвінка надали військовому (ФОТО)

22.09.2015

На Центральній площі волонтери торгували патріотичними сувенірами

19.09.2015

Буковинські школярі запустили патріотичний проект (ВІДЕО) * матеріл з сайту chv.tv

29.05.2015

У Чернівецькій гімназії №5 останній дзвоник пройшов без квітів та зі шкільним вальсом

28.05.2015

На останній дзвоник – без квітів. До такої акції закликають чернівецькі гімназисти.

07.05.2015

Буковинські гімназисти виготовили майже 1000 червоних маків

17.04.2015

В чернівецькій гімназії розмалювали патріотичне графіті (ФОТО)

02.04.2015

В гімназії пишуть патріотичні писанки

18.11.2014

Дівчинка з Чернівців виборола гра-прі Міжнародного фестивалю мистецтв

27.10.2014

Щоб допомогти бійцям у зоні АТО Чернівецькі школяри влаштували акцію "Чистотіл"

Ми в Вікіпедії

Ми в Контакті

14.10.2014

Чернівецькі школярі наближають перемогу України

В День Українського козацтва та Захисників України аби підтримати учасників АТО чернівецькі школярі в рамках проекту «Наближаємо перемогу України» долучилися до мистецького фестивалю. Вони співали повстанські і козацькі пісні та декламували вірші.

07.09.2014

У Чернівцях школярі допомагають військовим ліками і грошима (відео)

06.09.2014

У Чернівецькій гімназії №5 відбувся найпатріотичніший Першовересень

1.06.2014

4 Б Випуск 2014 Чернівецька гімназія №5

31.05.2014

У чернівецькій гімназії розгорнули 26-метровий прапор

30 травня у чернівецькій гімназії №5, під час святкування Останнього дзвоника, розгорнули 26-метровий прапор єдності

Останній дзвоник у гімназії №5, Чернівці

Чернівецька гімназія номер п'ять на youtube

Відгуки про нас від почесних гостей:

30.05.2014 р.

Палійчук Оксана Михайлівна, директор Департаменту освіти і науки,

молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

Вражена справжньою національно-патріотичною атмосферою гімназії – колиски плекання справжніх патріотів – будівничих Нової України.

Нехай Бог благословить гімназійну родину усіма духовними і земними благами і

допоможе педагогічному, батьківському, чнівському колективу осягати нові вершини особистісного і професійного життя.

12.09.2014 р.

Басовик Н.В., Фіголь Л.А. (молоді вчителі початкових класів).

Учителі «Школи молодого вчителя» від щирого серця дякують організаторам Кобевко Аллі Пилипівні та Косован Оксані Корніївні

за хороші та ґрунтовні поради та щиру передачу свого педагогічного досвіду.

Бажаємо Вам здоров’я, мирного неба, творчості та довголіття.

07.10.2014 р.

Учителі фізики і астрономії обласних курсів підвищення кваліфікації ОІППО Чернівецької області.

Щиро дякують за цікаву розповідь про використання сучасних інформаційних технологій на уроках фізики та астрономії, багатий

досвід Олексієвич Наталії Любомирівни (вчителя фізики і астрономії), який використовується при роботі в Чернівецькій гімназії № 5.

Вдячні за теплий прийом і екскурсію по школі.

17.09.2014 р.

Охрімовський А.О. , завідуючий відділенням виїзної екстреної консультативної медичної допомоги,медицини

катастроф цивільного захисту та навчально-тренувальної роботиОКУ «Чернівецького обласного центру екстреної

медичної допомоги та медицини катастроф».

Проведено заняття з навчання надання долікарської медичної допомоги,

першої медичної допомоги в особливих ситуаціях, базових реанімаційних заходів (BLS).

13.10.2014 р.

Надія Кибич, однокласниця Назарія Яремчука.

Дуже рада, що побувала в стінах Вашої гімназії, де витає дух українства, шляхетності. Як однокласниця Назарія Яремчука,

розповіла гімназистам про шкільні роки славетного співака та про відомих митців Вижниччини. Чорногуз Емілія Іванівна

робить добру справу, започаткувавши проект «Моя маленька Батьківщина – квітуча Буковина».

Зичу гімназистам сповнення заповітних мрій, а викладачам наснаги засівати в душі молодих зерна добротворення.

Дякую Емілії Іванівні за запрошення на зустріч з гімназистами в межах Тижня українознавства.

16.10.2014 р.

Андрич В.І., Мицкан О.М., викладачі Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка.

Дуже було приємно відвідати найстарішу гімназію м. Чернівців. Тут працюють щирі люди, досвідчені викладачі. Велика

подяка вчителю Чорногуз Емілії Іванівні, яка запросила нас із метою ознайомлення із мистецькими закладами Буковини.

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.