Вікторія Андроник, учениця Чернівецького ліцей 5 "Оріяна", посіла І місце у міській конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрям - "З попелу забуття"). Вітаємо переможницю і вчителя історія Дмитра Васильовича Прокопова! Пишаємося!
