Одне із питань - зміна структури навчального року у разі відсутності теплопостачання і електроенергії. Наразі ухвалено рішення про дотримання затвердженої у серпні структури навчального року. Віримо, що завдяки ЗСУ і нашій стійкості ми пройдемо цю зиму.
