Серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології - учні Чернівецького ліцею 5 "Оріяна":
*Гавдуник Ірина (11-Б)— 1 місце
*Оліферчук Владислав (8-А)— 2 місце
*Бужора Анна (11-А) — 3 місце
Вітаємо щиро і дякуємо Наталії Іванівні Котик за підготовку ліцеїстів, дякуємо батькам за підтримку! #Дякуємо_ЗСУ_за_можливість_навчатися_і_жити!
