Серед переможців ІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури - учні Чернівецького ліцею 5 "Оріяна" :
*Крутій Дарина, 11-Б - ІІІ м.
*Липка Дарина, 10-А - ІІ м.
*Стребежева Анна, 9-Б - ІІ м.
*Лесінська Марія, 10-Б - ІІІ м.
*Гавдуник Ірина, 11-Б - гідна участь!
Вітаємо переможців і вчителів Тамару Миколаївну Галай і Надію Миколаївну Каніну! Дякуємо батькам за підтримку! #Дякуємо_ЗСУ за можливість навчатися і жити!
