В ліцеї відбулася зустріч представників учнівського самоврядування з учнями 5-х класів. Під час спілкування обговорювали питання шкільного життя, участі учнів у заходах, реалізації ініціатив та розвитку учнівської активності.
Представники учнівського самоврядування, які є учасниками гри «Сокіл» («Джура») розповіли про власний досвід командної роботи, лідерства та патріотичного виховання. Зустріч сприяла налагодженню конструктивного діалогу та формуванню відповідального ставлення учнів до життя шкільної спільноти.
