Серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики - учень Чернівецького ліцею №5 "Оріяна" Панчук Тимур (10-А) - ІІ місце! Вітаємо щиро Тимура і вчителя інформатики Наталію Павлівну! Дякуємо батькам за підтримку, дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і жити!
