Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький ліцей №5 "Оріяна"
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
Допомагаймо ЗСУ! Наближаймо Перемогу України разом! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

20 лютого ми вшанували тих, хто не зміг пройти повз несправедливість, хто вийшов на Майдан, щоб захистити гідність, свободу і наше майбутнє.
Під час хвилини мовчання учні підіймали паперових ангелів — тихих, світлих символів вдячності. Вони здіймалися вгору, мов молитва, мов обіцянка пам’ятати. У кожному ангелі — дитяча щирість, біль втрати і велика вдячність тим, хто заплатив найвищу ціну.
Небесна Сотня стала нашим сумлінням. Вони пішли, але залишили нам світло, яке не має згаснути. Пам’ятаємо. Схиляємо голови. Бережемо Україну.

ПЕРЕГЛЯД ВІДЕО