Дякую щиро учителям, учням і батькам школярів Чернівецький ліцей 5 "Оріяна" за вклад у Перемогу! 100 тис.грн. перераховано на безпілотники для підрозділу, в якому захищає Україну Володимир - випускник нашого ліцею. Дякую всім, хто підтримує ЗСУ - разом зможемо!
