-
Опубліковано: 27 травня 2026
Сьогодні у палаці "Академічний" відбулося нагородження школярів за високі досягнення, наполегливість і любов до знань. Серед нагороджених - учні Чернівецький ліцей 5 "Оріяна".
*Дідик Катерина (10-Б) і вчитель Бойко Марина Василівна — математика.
*Халавка Мирослава (8-А) і вчитель Кушнір Марта Василівна — хімія.
*Гавдуник Ірина (11-Б) і вчитель Котик Наталія Іванівна — біологія.
* Бужора Анна (11-А) і керівник Котик Наталія Іванівна — конкурс-захист наукових робіт БМАН.
*Данко Сара (4-Б) і вчитель Савчук Людмила Анатоліївна — Всеукраїнський конкурс імені Петра Яцика.
Щиро вітаємо ліцеїстів і вчителів!