11 червня відбулося урочисте нагородження учнівських команд ліцеїв та гімназій, які впродовж навчального року гідно представляли свої заклади освіти на міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)
Серед нагороджених — і наші ліцеїсти, які продемонстрували високі результати.
Рій «Легіон волі» (старша вікова група) — І місце!
Рій «Козацька звитяга» (середня вікова група) — ІІ місце!
Щиро вітаємо наших джур, наставників та керівників роїв із заслуженими нагородами! Ваші наполегливість, командний дух, патріотизм і любов до України стали запорукою цього успіху.
Пишаємося вами та бажаємо нових перемог!
