11 червня відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги» (Буковинська ліга).
Приємно, що серед призерів — команда дівчат нашого ліцею з волейболу (9–11 класи), яка виборола почесне ІІІ місце.
Ця нагорода — результат наполегливих тренувань, командної згуртованості, спортивного характеру та прагнення до перемоги.
Вітаємо наших волейболісток і бажаємо нових спортивних досягнень, яскравих перемог та впевненого руху вперед!
