8 листопада 2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше заняття з біології у рамках «Віртуальної школи». Урок у Віртуальній школі провела Котик Наталія Іванівна, вчитель Чернівецької гімназії №5. 
Теми «Елементний склад живих організмів» та «Неорганічні сполуки в живих організмах» з розділу програми «Молекулярний рівень організації життя», узагальнили знання чнів стосовно класифікації хімічних елементів за їхнім вмістом в організмах, біологічного значення деяких хімічних елементів в організмах, ролі води, солей та інших неорганічних сполук в організмі. Наталія Іванівна привернула увагу на знання про надлишок або нестачу хімічних елементів для попередження захворювань людини.
Також цікавими були досліди, які продемонструвала вчителька з класифікації речовин за принципом розчинності у воді. Наприкінці заняття разом з учасниками було розв’язано декілька тестових завдань, які зустрічались на протязі останніх років з даної теми.
Про зацікавленість аудиторії та результативність уроку можливо судити за кількістю онлайн-під’єднань (43 учасники) та гарні відгуки учасників.