9 листопада відзначається День української писемності та мови. Метою якого є популяризація української мови, лексичного багатства та культури мовлення, розвитку національної свідомості.

З нагоди відзначення цієї дати вчителі української мови та літератури, класні керівники початкових класів провели тематичні заходи.
Учні 3-11 кл взяли участь у І етапі XXII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Вчителі разом з ліцеїстами, за традицією, долучилися до написання XXI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності під назвою "Слідом за пам’яттю”, який написав і надиктував письменник Юрій Андрухович.
Головною метою проведення радіодиктанту є не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури мовлення.

Учні 5-9 класів взяли участь у тематичному Фотоквесті.

Відзначення Дня української писемності та мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність її пропагування в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця.