6 грудня - День Збройних Сил України! Пишаємося нашою армією! Дякуємо за Україну!

Випадкове відео

Останній дзвоник

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, з 15 по 19 листопада 2021 року в Чернівецькому ліцеї №5 «Оріяна»  було проведено «Тиждень толерантності».

План проведення тижня був насичений та різноманітний. Організованотематичні  години спілкування, інформаційні хвилинки, тренінгові заняття, конкурс малюнків, благодійну акцію «Щедрий вівторок», тематичний кінопоказ. Діти початкових класів написали творчі роботи «Толерантність починається з мене», оформлено газету «Родина» та тематичну фотозону.

Упродовж тижня всі учні та вчителі брали активну участь у заходах.