Випадкове відео

Країна мрій у Чернівцях

Результати роботи

науково-мистецько-спортивного товариства Логос” в 2021/2022 н.р.

ОСВІТЯНСЬКІ ЖНИВА

Нелегкий 2021/2022 навчальний рік війна розділила на дві половини – до 24 лютого та після. Але, незважаючи на виклики сьогодення, наш ліцей має здобутки, якими ми можемо пишатися!

Глибока вдячність педагогам, які у важкий час використовували весь свій професіоналізм, знання, досвід, креативність для формування у школярів якостей, необхідних для життєвого та професійного самовизначення; були фасилітаторами, менторами та новаторами. Саме завдяки вам наші ліцеїсти показали гідні результати на Всеукраїнських та Міжнародних предметних олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, творчих, інтерактивних та мистецьких конкурсах, спортивних та національно-патріотичних змаганнях, науково-пошукових конференціях, тощо. Загальна кількість призових місць цьогоріч складає 710!

Варто додати, що це число значно зменшене, адже через війну організатори частини інтерактивних конкурсів, олімпіад так і не мали змогли підбити підсумки та оприлюднити списки переможців…

Безмежна вдячність батькам, адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, розуміння, допомоги та співпраці не вдалося б досягнути успіху у визначенні основних компонентів життєвої та освітньої компетентності здобувача освіти.

Бажаємо великій ліцейній родині міцного здоров'я, сил, добра, благополуччя, мирного неба над головою, не припиняти вірити в перемогу і з кожним новим днем крок за кроком наближатися до нашої найбільшої спільної мрії – жити у вільній та мирній Україні! Слава Україні!

P.S. З детальною інформацію про переможців і призерів конкурсів, олімпіад, турнірів, конференцій ви можете ознайомитись на сайті ліцею в розділі Наші досягнення.

Ярослава ДРОНИК,  заступник директора з НМРlogos_pid_2022.png