Допомагаймо ЗСУ! Наближаймо Перемогу України разом! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Цьогоріч у  І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) наш ліцей представляв рій  «Легіон Волі».

У складі рою - учні 10-А класу Анастасія Лучишин, Микола Черней, Олег Вакарюк, Павло Гасюк, Софія Трачук , Олена Федів , Андрій Онищук, Віра Мариній, Максим Костишин.

Через повномасштабну війну росії проти України І етап проходив в онлайн-режимі. Окрім обов’язкової частини конкурсу «Впоряд», учні також підготували творчий конкурс. Тут звучав не лише Гімн нової української армії «Зродились ми великої години…», а й авторська поезія ройової Анастасії Лучишин.

Нещодавно відбувся ІІ етап «Сокіл» (Джура), де учні взяли участь в інтелектуальній грі з історії «Відун» та в конкурсі з домедичної допомоги, в якому посіли ІІ місце.

Попереду - ІІІ етап. Готуємося, аби бути кращими!

О.С.Вакарюк, виховник рою