Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький ліцей №5 "Оріяна"
м.Чернівці, вул.Д.Загула, 8
53-20-90, 53-21-60
Допомагаймо ЗСУ! Наближаймо Перемогу України разом! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Випадкове відео

Ми вільні, бо ми гідні

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання ліцею – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримують новітні таланти. Його реалізація - участь у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, конференціях.

По завершенні І семестру, згідно наказу № 342 МУО від 21.12.2022 “Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 н.р.”, наш ліцей посів почесне друге місце за кількістю призових місць в рейтингу чернівецьких шкіл. В ІІ етапі (міському/районному) змагалося 58 ліцеїстів у 13 олімпіадах. За підсумками журі, 47 учасників, що становить 81%, стали переможцями з 12 предметів. Дипломами І ступеня нагороджено 7 учасників, ІІ ступеня - 16, ІІІ ступеня – 24 учасників.

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 н.р.

 

Зарубіжна література

Громова Олександра, 11-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчителі: Грищук Катерина Вікторівна, Дубінська Антоніна Михайлівна

Історія

Раєцька Єлизавета, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Кубашок Ірина Василівна

Гев’юк Юлія,11-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Прокопів Дмитро Васильович

Математика

Щукіна Анастасія, 7-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Бойко Марина Василівна

Нігда Роман, 9-Б клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Бойко Марина Василівна

Білоус Андрій, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Гоян Ольга Василівна

Краснюкевич Марія, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Дроник Ярослава Мирославівна

Ковальчук Олександра, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Дроник Ярослава Мирославівна

Костишин Максим, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Дроник Ярослава Мирославівна

Федів Олена, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Дроник Ярослава Мирославівна

Англійська

мова

Раєцька Єлизавета, 8-А клас - Диплом ІІ ступеня,

вчитель Фурдига Мальвіна Юріївна

Васюк Катерина, 9-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Фурдига Мальвіна Юріївна

Трачук Софія, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Варланович Наталія Петрівна

Кметь Артем, 11-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Гунько Юлія Тарасівна

Інформаційні технології

Раєцька Єлизавета, 8-А клас – Диплом І ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Василова Єлизавета, 8-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Кілешко Вікторія, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Сеник Марія, 9-Б клас – Диплом І ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Гуменчук Максим, 9-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Саламанович Анна, 9-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Христафулова Олександра, 11-А клас – Диплом ІІ ступеня, вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Географія

Бужора Анна, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Образцова Ірина Григорівна

Фліківчук Марта-Марія, 9-А клас - Диплом І ступеня,

вчитель Образцова Ірина Григорівна

Федів Олена, 10-А клас - Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Образцова Ірина Григорівна

Пентелюк Ірина,11-А клас – Диплом І ступеня,

вчитель Образцова Ірина Григорівна

Українська

мова

та література

Лесінська Марія, 7-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель   Палійчук Жанна Володимирівна

Зиндик Ольга, 8-Б – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Каніна Надія Миколаївна

Руснак Тімотей, 9-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Галай Тамара Миколаївна

Лучишин Анастасія, 10-А клас – Диплом І ступеня,

вчитель Марченко Тамара Михайлівна

Остафій Інна, 10-Б клас - Диплом ІІ ступеня,

вчителі: Каніна Надія Миколаївна, Палійчук Жанна Володимирівна

Жарких Катерина, 10-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчителі: Каніна Надія Миколаївна, Палійчук Жанна Володимирівна

Грицина Вікторія, 11-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Палійчук Жанна Володимирівна

Фізика

Щукіна Анастасія, 7-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Олексієвич Наталія Любомирівна

Лесінська Марія, 7-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Олексієвич Наталія Любомирівна

Краснюкевич Марія, 10-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Олексієвич Наталія Любомирівна

Хімія

Карпюк Софія, 7-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Кушнір Марта Василівна

Риндич Дарина, 8-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Кушнір Марта Василівна

Фліківчук Марта-Марія, 9-А клас - Диплом ІІ ступеня,

вчитель Кушнір Марта Василівна

Правознавство

Гамаль Вікторія, 9-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Кубашок Ірина Василівна

Мариній Віра, 10-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Прокопів Дмитро Васильович

Біологія

Бужора Анна, 8-А клас – Диплом І ступеня,

вчитель Котик Наталія Іванівна

Ходан Анастасія, 10-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Абрамюк Галина Йосипівна

Інформатика

Білоус Андрій, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Нігда Роман, 9-Б клас – Диплом І ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Гуменчук Максим, 9-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Костишин Максим, 10-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Кметь Артем, 11-А клас – Диплом ІІ ступеня,

вчитель Лазнікова Наталія Павлівна

Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

         Лучишин Анастасія, 10-А клас – Диплом І ступеня (міський етап),

                                                                     Диплом І ступеня (обласний етап),

                     вчитель Марченко Тамара Михайлівна

         Стребежева Анна, 6-Б клас – Диплом ІІ ступеня (міський етап),

                     вчитель Каніна Надія Миколаївна

Переможці Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

         Марян Софія, 3-А клас – Диплом І ступеня (міський етап),

                                                         Диплом ІІ ступеня (обласний етап),

                     вчитель Мельник Олена Володимирівна

         Олексин Дарина, 4-А клас – Диплом І ступеня (міський етап),

                                                               Диплом ІІІ ступеня (обласний етап),

                     вчитель Паламар Ніна Маркіянівна

         Боднар Варвара, 6-Б клас – Диплом ІІІ ступеня (міський етап),

                     вчитель Каніна Надія Миколаївна

         Лесінська Марія, 7-Б клас – Диплом ІІ ступеня (міський етап),

                     вчитель Палійчук Жанна Володимирівна

           Зиндик Ольга, 8-Б клас – Диплом ІІ ступеня (міський етап),

                     вчитель Каніна Надія Миколаївна

Переможці міської та обласної конференцій

Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“Моя Батьківщина-Україна” в напрямі “З попелу забуття”

         Трачук Софія та Федів Олена, 10-А клас – Диплом І ступеня,

                     вчитель   Прокопів Дмитро Васильович

        

Переможці XVIII обласного конкурсу юних читців

імені Михайла Івасюка

         Іліка Вікторія, 3-А клас – Диплом І ступеня,

                     вчитель Мельник Олена Володимирівна

         Водянко Дарина, 5-А клас – Диплом ІІ ступеня,

                     вчитель Головачук Одора Йосипівна

         Годнюк Дарія, 8-А клас – Диплом ІІІ ступеня,

                     вчитель Марченко Тамара Михайлівна          

Переможці V обласної олімпіади з математики “МініМудрик”

         Федик Святослав, 6-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

                     вчитель Стрійська Анастасія Юріївна

         Дідик Катерина, 7-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

                     вчитель Порушник Марина Василівна

         Герман Андрій, 7-Б клас – Диплом ІІІ ступеня,

                     вчитель Порушник Марина Василівна

Всеукраїнський командний турнір

Математичний Занзібар

КомандаБандерикиу складі:Тариці Олександри,

                                                         Тариці Ірини,

                                                         Дідик Катерини, 7-Б клас - Диплом ІІ ступеня

Команда “Кенгуру” у складі: Гамаль Вікторії,

                                                     Зіньківа Андрія,

                                                     Гусаковського Ростислава,

                                                     Нігди Романа,

                                                   Ткачука Романа,

                                                     Сеник Марії,           9-Б клас - Диплом ІІІ ступеня

вчитель Бойко Марина Василівна

Всеукраїнський інтернет-турнір

з природничих дисциплін

Команда “Майбутні генії” у складі учнів 10-А класу: Краснюкевич Марії,

                                                               Лучишин Анастасії,

                                                                 Трачук Софії,

             Федів Олени,

                           Костишина Максима

                                                                 та учнів 9-А класу: Гуменчука Максима,

                             Фліківчук Марти-Марії

                                         Диплом Лауреата

вчителі: Абрам’юк Галина Йосипівна, Олексієвич Наталія Любомирівна, Образцова Ірина Григорівна, Кушнір Марта Василівна, Котик Наталія Іванівна

Щиро вітаємо усіх наших переможців і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, підвищувати свій рівень, зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані шкільних наук. Пишаємося вами і бажаємо успіхів у всіх ваших починаннях!