Випадкове відео

Останній дзвоник

Минулого року відбувся VI Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули" за підтримки  Національної дитячої бібліотеки України.

У зв’язку із війною, на жаль, організаційний комітет конкурсу не мав змоги, у визначений термін, оголосити імена переможців. Лишень нещодавно оприлюднили списки призерів. Нам дуже приємно, що серед них ім’я нашої ліцеїстки Анастасії Лучишин, учениці 10-А класу. Її новела надрукована у збірці "Творчі канікули -2022" в розділі "Знайомтеся - це ми!"

"Барви Буття, або Стефанова Надія" - прозовий автобіографічний твір, де головна героїня ділиться з читачами своїми дитячими спогадами, колоритними розповідями бабусі, родинними традиціями. Новела присвячена світлій пам'яті її улюбленого дідуся Степана Онуфрійовича Тухліновича, у серці якого понад усе була Україна.

"У кожному столітті нарікали на молодь, але, вкотре перечитуючи нотатки юної патріотки, переконуєшся, що майбутнє України за такими, як Стефанова Надія!" - учениця 10-А класу Чернівецького ліцею 5 "Оріяна" Анастасія Лучишин.

Покликання на електронну версію книжки (ст.70):

htps://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/762#page/1/mode/2up