
Акція "Різдво для ЗСУ" у Чернівецький ліцей 5 "Оріяна": ми зібрали, відправили, а воїни вже отримали. Тішимося, що тепло дитячих сердець зігріватиме наших захисників! #Дякуємо_ЗСУ

З 25 листопада по 10 грудня інспектор СОБ Чобан К.В. разом із соціальним педагогом Михалюк Н.І. провели низку профілактичних заходів для учнів: уроки, лекції та інформаційні бесіди.
Під час зустрічей учнів ознайомили з важливою інформацією про:
*поняття та види насильства;
*ознаки, за якими можна розпізнати небезпечні ситуації;
*алгоритм дій у разі потрапляння у ситуацію домашнього, психологічного чи кібернасильства;
*служби та контакти, куди можна звернутися по допомогу;
*відповідальність, передбачену законодавством України.
Особливу увагу приділено формуванню навичок безпечної поведінки, розвитку чутливості до проявів насильства та важливості повідомлення про такі випадки.
Дякуємо учням за активність та небайдужість. Разом формуємо безпечне освітнє середовище!
