Сьогодні відбулося онлайн-засідання Ради ліцею.
Відповідно до плану роботи підсумували діяльність у І семестрі, проаналізували навчальні досягнення учнів, питання відвідування та безпеки. Окрему увагу приділили створенню безпечного освітнього середовища, зокрема дотримання Положення про особливості використання мобільних телефонів і електронних гаджетів у ліцеї та визначили завдання на ІІ семестр. Разом нам усе до снаги!












