29 січня 2026 року відбулося засідання Школи молодого вчителя, в якому взяли участь молоді вчителі і їхні наставники. Засідання було цікавим і змістовним, обговорено такі питання:
- Контроль результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів, ефективні методи і форми контролю.
- Психологічна складова оцінювання.
- Принципи організації діагностики і контролю навчальних досягнень учнів.
Лілія ПОНИЧ, керівник ШМВ












